Kdo jsem

Jmenuji se BLANKA ZAJÍČKOVÁ.

Jsem žena, matka, manželka a už i babička. Narozena 30. července 1966 ve znamení LVA, který mne celý život posouvá do role přirozeného ochránce, vůdce a osobnosti, která ostatní nabíjí energií a optimismem. Mám za sebou úspěšnou kariéru ve vrcholových manažerských pozicích, ale nejvíce mě naplnuje pocit, že mohu pomoci jak lidem, tak i zvířátkům.

Lidé mi říkají, že jsem pro ně sluníčkem a velmi často se mi sami svěřují se svými nejniternějšími pocity a starostmi. Je to asi tím, že mám silně vyvinutý smysl pro empatii a dokáži se vžít do pocitů lidí. Vždy jsem se jim snažila pomoci, třeba i jen radou, a vyvést je z různých situací.

Jsem Mistr Reiki a již několik let velmi úspěšně pomáhám uzdravovat svoje nejbližší a lidi ze svého okolí. Pomáhám jak s psychickými, tak fyzickými problémy a nejvíce si moji klienti pochvalují bezbolestné rovnání páteře.

Mám za sebou již mnoho uzdravených klientů a zkušenosti se zmenšením rakovinového nádoru, který si pak klient nechal odoperovat s minimálním zásahem do organismu, snížením hladiny cukrovky, okamžitou úlevou od bolesti apod.

Jak pracuji

Dovedu pomoci rychleji zotavovat tělo např. po chemoterapii nebo ozařování a zvyšovat jeho imunitu. Je to velmi vhodná terapie pro zvýšení účinnosti užívání homeopatik nebo bylinek.

 Je důležité, aby v podobných případech byl s mojí terapií seznámen i Váš ošetřující lékař, neboť bude např. u cukrovky potřeba upravovat a snižovat podávané dávky inzulínu apod.

Toto vše mohu nabídnout i pro Vaše domácí mazlíčky, kteří si tuto energii doslova užívají. Oni ji totiž nejen cítí, ale i vidí. Jejich smysly jsou dokonalejší než ty naše.

A jelikož jsem se ve svém životě pohybovala i ve světě marketingu, reklamy, módy a vizážistiky, tak Vám mohu navíc pomoci i s tím, jak se upravit a obléknout a zvýšit Vaše sebevědomí.

Je důležité se mít rád a cítit se dobře. Pak i Vaši blízcí budou spokojení a vznikne mezi Vámi krásná harmonie plná lásky.

Snažím se vždy pracovat velmi citlivě, protože ke mně přicházejí lidé, když mají většinou bolestivé obtíže.

Mám manžela, který byl před 22. lety operován v oblasti bederní páteře. Má ji doslova sešroubovanou dvěma 12 cm šrouby. V té době jsem ještě neuměla používat své schopnosti, tak jsem se naučila pomáhat mu pomocí masáží a následně jsem se naučila i velmi účinné fyzioterapeutické praktiky, které pomáhají svalům a páteři, aby byla ve správné poloze.

Toto vše mohu nabídnout i vám. Krom mé schopnosti bezbolestně rovnat páteř, pracovat s energiemi, vás mohu naučit i velmi jemné a pro tělo citlivé cviky, jak si svoje tělo pomalu, citlivě a postupně dávat do původního stavu, které tělo zná. Ono je totiž samo o sobě dokonalé a s touto schopností se narodilo. My mu jen musíme zpět dát impuls a pomoct mu se vrátit do původní správné podoby.

A protože nohy nosí celé naše tělo, musíme i o ně velmi dobře dbát. Časté jsou problémy s plochými nohami, vbočenými palci (haluxy) a nebo patní ostruhou. I s tímto vám mohu postupně pomoci – opět jemným fyzioterapeutickým přístupem.

Nečekejte, že vše se ihned napraví, ale s vaší součinností a cvičením, které vás naučím, to společně zvládneme.

Můj přístup je tedy komplexní, celostní. U mně můžete odložit své starosti, problémy, které vás tíží. Tyto psychosomatické problémy mají přímý vztah na vaše fyzické zdraví.

Takže ode mne můžete očekávat naslouchání, odstranění bolestí pohybového aparátu, naučení účiných fyzioterapeutických cviků, ale i různé druhy masáží, když bude třeba. V neposlední řadě mohu pomoci i s dodáním sebevědomí a doporučením, jak se mít rád a cítit se lépe.

Můj příběh

Jak jsem v sobě objevila skrytý potenciál

Jednoho dne (před 23 lety) se mi přihodila malá nehoda při večerní procházce se psem, mojí dcerou a mým mužem.

Bylo to u řeky Berounky a já běžela pryč z hejna komárů. Zahlédla mě moje čubinka dalmatinka a radostně běžela za mnou. Bohužel mne nešťastně atakovala svým tělem zezadu na paty a já spadla na koleno a ruce. V první chvíli jsem si myslela, že mám po koleni. Ale celkem se mi jinak nic moc nestalo, odřené ruce, naražený loket, kamínky vražené do kůže. Trochu jsem se očistila, ale pak jsem pocítila silný nával stavu na omdlení a jen jsem stihla říct: „Tohle je nějaký jiný, táhne mně to dolů…“ a pak už jsem o sobě nevěděla. Ocitla jsem se v krásné, světlem prozářené krajině. Byla to vlastně taková zvláštní louka, kde byli samí malí něžní okřídlení chlupatí tvorečkové. Překrásně modré nebe, kde na mne svítilo světlo podobné slunci, ale nepálilo mě, ani mne neoslňovalo. Jen příjemně hřálo a bylo mi nádherně.

Pak jsem po cestě viděla běžet snědého muže s černými vlasy, atletické postavy, oblečeného do bílého nátělníku a bílých šortek. Jen se na mě podíval, otočil se a běžel dál. To už jsem se začala probírat z kómatu a docházelo mi, že ležím v travnatém příkopu podél asfaltové cesty a byla jsem doslova pohoršena, že ten běžec mému muži se mnou nijak nepomohl.

Probrala jsem se, bylo mi celkem dobře. Můj muž mi říkal, že jsem nedýchala a okamžitě jsem celá zesinala. Poskytl mi první pomoc a nebýt jeho, tak už jsem tady nebyla. Oklepala jsem ze sebe špínu a jako by se nic nestalo jsem se svými milovanými šla z procházky domů.

Od té doby jsem ale začala vše kolem sebe více vnímat. Dokázala jsem na dálku pomoci mé neteři – posílala jsem jí energii, aby ustála rozvod se sociopatem. Dodávala jsem jí sílu jak osobně, tak i na dálku. Jenže to byla moje síla a moje energie. Velmi mne to vyčerpávalo a pak jsem musela dlouho spát, abych se zotavila a načerpala znovu energii pro sebe.

V životě se nic neděje náhodou a tak jsem se přes jednu kolegyni v práci dostala k jednomu léčiteli. Zajímalo mne, jestli to není nějaký podvodník, ale na druhou stranu jsem cítila, že potřebuji někoho, kdo by mi pomohl vyznat se v mých pocitech a vlastně probudit moje schopnosti. A hlavně abych se já sama nevyčerpávala, když potřebuji někomu pomoct.

Tak se stalo, že jsem jednoho dne jela za tímto pánem, kterému jsem nic neřekla a on mi vše o mě sdělil, co opravdu nemohl od nikoho vědět. Cítil můj silný potenciál a přesvědčil mě, že se nemám bát probudit si svoje schopnosti.

Absolvovala jsem s ním 3 dvoudenní setkání spojené s postupným zasvěcováním při používání přírodních energií k léčení. Opravdu to není jednoduché a moje tělo se s každým stupněm zasvěcení muselo postupně sžít a vstřebat všechnu tu energii. Od každého takového setkání vždy musel být odstup alespoň půl roku, aby tělo i mysl mělo čas vše v klidu a správně zažít. Po necelých dvou letech jsem byla připravena komplexně začít využívat svůj dar podpořený energií z vesmíru. Stala jsem se Mistrem Reiki.

Již nemusím dávat energii ze sebe, ale dokáži využít tu přírodní léčivou sílu, která je všude kolem nás.

Pomalu, postupně a s pokorou jsem začala praktikovat svoje dovednosti a tím se více rozvíjet a probouzet naplno svoje schopnosti.

Asi 10 let od mého kolapsu, kdy jsem na chvíli byla tam, kde je tak krásně, jsme se s mužem dívali na film s Robinem Williamsem „Jak přicházejí sny“.

Díváme se společně na film, kde představitel zemře při autonehodě, zemře i jeho pes dalmatin a on se ocitne v úplně stejné krajině jako já tenkrát. V tom filmu byl i jeho dalmatin, který ho tam vítal a mě došlo, že to, co jsem tenkrát prožila, nebyl sen, že to tam někde tak opravdu vypadá a že se tam jednou vrátím, až bude ten správný čas. Jistě chápete, že jsem celý film probrečela, protože za tu dobu již byla i moje dalmatinka v psím nebi.

Když jsme se na ten film dívali, tak jsem prvně svému muži řekla o tom svém pocitu tenkrát u řeky: „Víš dodneška vidím toho chlapa, jak tam běžel a vůbec Ti se mnou nepomohl. Jen se na mě podíval a hned se otočit a běžel dál.“  Můj muž na mě nechápavě koukal a pak mi řekl: „Miláčku, tam ale vůbec nikdo nebyl. Byli jsme tam celou dobu úplně sami.“

Dnes již chápu, že to byl můj průvodce na „druhou stranu“ do krásného světa, ale že ještě nebyl můj čas.

Můj čas je tady a teď pro Vás. Chci konečně naplno využít svoje schopnosti a pomáhat lidem i zvířátkům.

P.S:

Předlohou filmu byla kniha Richarda Mathesona: JAK PŘICHÁZEJÍ SNY.

Film byl podle této knihy velmi věrně a krásně vytvořen a všem, koho toto téma zajímá, doporučuji knihu přečíst, protože je v ní o trochu víc, než ve filmovém zpracování.